Site Tanımlama

Bu video dersimizde Dreamweaver'da Site Tanımlama, web sitesi oluşturmandan önce yapılması gereken noktalar gibi hususlara değinilecektir.

Bu video dersimizde Dreamweaver'da Site Tanımlama, web sitesi oluşturmandan önce yapılması gereken noktalar gibi hususlara değinilecektir.

  • Etiketler;
Anar Samadov
Rusyada doğdu. Azerbaycan'da hayatına devam ederken Türkiye'ye okumaya geldi. Ege Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Azerbaycanda yaşıyor. Hakkında daha geniş bilgiye <a href="http://www.anarsamadov.net">kişisel blog</a> sayfasından veya <a href="http://www.onlineogren.com">online öğren</a> blog sayfasından ulaşabilmeniz mümkün.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Çok güzel açıklamalı olmuş, da site konusunda daha ayrıntıya ihtiyaç var. Dosya açtıktan sonra düzeltme, çoğaltma... DW de yaptığımız bu sitede diyelim 3 sayfalık bir çalışma yaptık, butona tıklanınca o sayfaya gidecek şekilde ayarladık. Fakat Anasayfanın dışındaki sayfaların klasörlerin karıştı veya kayboldu. Diğer sayfaları anasayfanın olduğu klasöre nasıl bağlayacağız Site.den ama nasıl ? Artı diğer sayfaların CSS dosyası yok, yapılmış bir sayfanın CSS kod yazma kısmını yapılmış işlemleri CSS.e uyarla gibi bir işlem var mıdır ?
tüm hocalara emek gösterdikleri için teşekkürler...
Çok teşekkürler, sürekli hata yapıyordum. Win7 ile çalışıyorum ve oluşturduğum klasörü kaybediyordum...:)) Çok çok teşekkürler

Yukarı Git