"Show if recordset empty or Not Empty" Özelliği

Artık temel işlemleri gördük sanırım. Yani Veritabanına bağlanma, ekleme, listeleme, güncelleme ve silme gibi bazı işlemleri gördük.

Artık temel işlemleri gördük sanırım. Yani Veritabanına bağlanma, ekleme, listeleme, güncelleme ve silme gibi bazı işlemleri gördük. Şimdi biraz da farkli özelliklere değineceğim. Örneğin bu dersimizde veritabanında veri olmadığı zaman ziyaretçilere "Veritabanı Boş.." gibi mesajlar nasıl verebileceğimizi anlatacağım. 

Anar Samadov
Rusyada doğdu. Azerbaycan'da hayatına devam ederken Türkiye'ye okumaya geldi. Ege Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Azerbaycanda yaşıyor. Hakkında daha geniş bilgiye <a href="http://www.anarsamadov.net">kişisel blog</a> sayfasından veya <a href="http://www.onlineogren.com">online öğren</a> blog sayfasından ulaşabilmeniz mümkün.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
merhaba Anar kardeşim , derslerinizi ilgiyle takip ediyorum ve anlatımlar için teşekkür ederim. Kendimi çok geliştirdim sayenizde (Hakan ÇAMOÐLU'na da teşekkür ederim) . Sizden istediğim bir ders olacak mümkün ise çok sevinirim . Konu text editörlerinin entegre edilmesi işlemi. Aslında denemelerimde başarılı oldum ancak mesela text editörünün içerisinde oluşturduğum tablo vb. unsurlar veri tabanına sağlıklı eklenmiyor. Flash vb öğeleri sağlıklı bir şekilde nasıl text editörü yardımı ile veri tabanına aktarabilirim. Herşey için bir kez daha teşekkürler..

Yukarı Git