SEO Uyumlu Logo yapılabilir mi?

Wordpress içerik yönetim sistemi kullananlar için Seo uyumlu Logo nasıl yapılır gelin beraber inceleyelim. Header bölümünde bulunan Logomuzu title'ını ayarlamamız ve birkaç HTML tag ve Css kodu ile logo bölümünün bulunduğu kısmı Seo açısından güçlendirebiliriz. Ders Youtube HD formatındadır.

Wordpress içerik yönetim sistemi kullananlar için Seo uyumlu Logo nasıl yapılır gelin beraber inceleyelim.

Header bölümünde bulunan Logomuzu title'ını ayarlamamız ve birkaç HTML tag ve Css kodu ile logo bölümünün bulunduğu kısmı Seo açısından güçlendirebiliriz.

Ders Youtube HD formatındadır.

  • Etiketler;
Orhan Karcı
2006 yılında Endüstri Sistemleri mühendisliğini kazandıktan sonra okuduğu alan dışında Web tasarım & Programlamayla tanışmıştır. ve bu alanlarda çeşitli çalışmaları devam ettirmektedir. Hala Endustri Sistemleri Mühendisliği 3. sınıfında akademik hayatını sürdürmektedir. <p>Ağırlıklı olarak kullandığı programlar Fireworks,Dreamweaver,Flash ve Photoshop'tur. Ayrıca Wordpress'e ekstra bir ilgisi ve sempatisi bulunmaktadır. Özellikle Wordpress temaları ve kodlarıyla yakından ilgilenmektedir. <p>İş ve akademik hayatı dışında spor yapmaktan (özellikle tenis ve futboldan) hoşlanır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git