Sayfa Yönlendirme

Web sitelerinde bazen ihtiyaç duyulan bir yöntemdir yönlendirme. Bu yönlendirme nasıl olmakta? Bu dersimizde nasıl yönlendirme yapılacağını gösterdim.

Yönlendirme kodunu

... kodlarının arasına yazınız.

Yönlendirilecek web adresimiz:


http://www.sanalkurs.netYönlendirme kodu:


<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; URL=http://www.sanalkurs.net">Content: Yönlenecek siteye kaç saniye sonra yönleneceğini gösterir.

URL: Yönlenecek web adresi

Örnek:


<html>

<title>Sayfa Yönelendirme</title> <head>

<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; URL=http://www.sanalkurs.net">

</head><body>

</body>

</html>

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 13 yıl önce
slm,ben yeni bi hosting aldım.fakat wordpress kullandığım için domain adım www.siteadı.com/wordpress olarak çıkıyor..bunu wordpress eki olmadan meta yönlendirmeyle yapabiir miyim? yapabilirsem bu kodu nereye eklemem gerekiyor..yardım ederseniz sevinirim
• 13 yıl önce
teşekkürler
• 12 yıl önce
ben bu kodu formun olduğu sayfaya yağıştırdım sayfayı sürekli, yenilyor ayarladığım sğrede hal bu ki ben formu gönderince kullanıcı tekrar iletisim sayfasına geri dönmesini istyorum. çünkü sayfada buton vs hiçbişi yok.php den anlamdığım için nasıl yağıcağımı bilmyorumda...form sayfasının kaynak kodlarına bakmak isterseniz; www.gurselcetin.com/iletisim.html
• 12 yıl önce
Content="0,...." 0(sıfır) olanı sayfanızın kaç saniye sonra yönleneceğini değiştirmeniz gerekiyor. yoksa dediğiniz gibi sürekli yenileniyor. 60 saniye olarak yapabilirsiniz. yenilemeleri saniye cinsinden yapmanız gerekiyor. Not: Cevabım geç oldu kusuruma bakmayın.
• 11 yıl önce
tşkr kardeşim kolay gelsin

Yukarı Git