PSD uzantılı dosyalarda önizlemeyi açmak

PSD uzantılı dosyalarda önizlemeyi açmak

Bu dersimizde psd gibi tasarım programların kayıt dosyalarında öz izleme göstermeyi öğrenelim.

Selamlar,

Bugün bir tasarım programı olan Photoshop dersi ile karşınızdayım.

Photoshop gibi tasarım programları ile uğraşanların büyük sıkıntısı olan klasör içerisindeki psd dosylarının önizlemesini görememek. Dosya isimlerini düzgün yazdıysanız nispeten aradığınızı kolay buluyorsunuz ancak yoğun çalışanlar için bu durum böyle olmayabiliyor. Bu yüzden de dosyaların içerisinde ne var dosyası açmadan görmek isteyebiliriz.

Peki bu durumda ne yapacağız onu görelim.

Bunun için bir program kurmamız gerekmektedir. Programı buradan indirebilirsiniz. Programı indirip kurun. Zaten bütün ayarları kendi hallediyor. Kurulum tamamlandığında artık psd uzantılı dosyaların klasör içerisinde önizlemesini görebilirsiniz.

Bu dersimizde bu kadar arkadaşlar.

Mustafa BÜKÜLMEZ
Hazırladığım ve yüklediğim tüm dersleri deneyip çalıştığını onayladıktan sonra ekliyorum. Çalışmayan kodlar deneyimli kişiler için sorun olmayabilir ama yeni başlayanlar için problemdir. Hem yazılıma gönül vermiş sevgili arkadaşlarıma yardımcı olmak hem daha sonra lazım olduğunda arama süremi kısaltmak için paylaşıyorum.. -- *Bilgi paylaştıkça çoğalır. *Bir mum diğer mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez. Aksine birlikte etrafı daha çok aydınlatırız. -- Lisede Ağ sistemleri ve Yönetimi bölümü Üniversitede de Bilgisayar Programcılığı okudum. Şuanda da Kahramanmaraş'ta olan Gemciler Güven Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasında Bilgi İşlem Müdürü olarak çalışmaktayım. Yaptığım işe ek olarak yine Kahramanmaraş'ta olan 1453 Yazılım firmasının kurucu ortaklarından biriyim. ----- Kişisel Bloğum : https://csharpiledundenbugune.blogspot.com.tr/
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git