PSD uzantılı dosyalarda önizlemeyi açmak

PSD uzantılı dosyalarda önizlemeyi açmak

Bu dersimizde psd gibi tasarım programların kayıt dosyalarında öz izleme göstermeyi öğrenelim.

Selamlar,

Bugün bir tasarım programı olan Photoshop dersi ile karşınızdayım.

Photoshop gibi tasarım programları ile uğraşanların büyük sıkıntısı olan klasör içerisindeki psd dosylarının önizlemesini görememek. Dosya isimlerini düzgün yazdıysanız nispeten aradığınızı kolay buluyorsunuz ancak yoğun çalışanlar için bu durum böyle olmayabiliyor. Bu yüzden de dosyaların içerisinde ne var dosyası açmadan görmek isteyebiliriz.

Peki bu durumda ne yapacağız onu görelim.

Bunun için bir program kurmamız gerekmektedir. Programı buradan indirebilirsiniz. Programı indirip kurun. Zaten bütün ayarları kendi hallediyor. Kurulum tamamlandığında artık psd uzantılı dosyaların klasör içerisinde önizlemesini görebilirsiniz.

Bu dersimizde bu kadar arkadaşlar.

http://mustafabukulmez.com/

Mustafa BÜKÜLMEZ
http://mustafabukulmez.com -- Web sitesi, ERP, MRP, CRM ve kişiye özel uygulamalar hazırlanır. -- Deneyip çalıştığını onaylamadan çok nadir ders eklerim. Denemediklerim ise eski makalelerimdendir. Hem bildiklerimi paylaşmak hemde her seferinde aramamak için yayınlıyorum. -- *Bilgi paylaştıkça çoğalır. *Bir mum diğer mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez. Aksine Daha çok ışık yayar. -- 1992 İstanbul doğumluyum. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Lise: Ağ sistemleri ve Yönetimi, Üniversite: Bilgisayar Programcılığı.. -- 07.2014 tarihinden beri bir firmada Bilgi İşlem Müdürü olarak çalışmaktayım. -- Kişisel Bloğum : https://csharpiledundenbugune.blogspot.com.tr/
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git