Photoshop Can Sıkıntısını da Alır

Bu dersi PCc başında bazen canı sıkılan arkadaşlarımız için veriyorum. Özellikle fotolar üzerinde oynarken çok eğlenceli oluyor.

Bu dersi PC başında bazen canı sıkılan arkadaşlarımız için veriyorum. Özellikle fotolar üzerinde oynarken çok eğlenceli oluyor.

İlk önce üzerinde oynama yapacağımız resmi Photoshop'a alalım. Ben Sanalkurs logosunu aldım, resim üzerinde oynamak istemedim ama siz resimler üzerinde oynayabilirsiniz :) Başkalarının resmi üstünde...Hiçbir şey yapmadan Ctrl+Shift+X tıklıyoruz ve Liquify penceresi açılıyor. Orda resmin istediğiniz bölümünü uzatın, kıvırın, güzel bir şekiller alıyor olduğunu göreceksiniz. :)Kolay Gelsin.

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

bak işte bu güzel... tşkler
photoshop için henüz çok acemiyim. ama bu şekilde yapılan anlatımlar hem çok çabuk öğrenmemi sağlıyor hem de öğrendikçe daha zevkli hale geliyor. Ellerine sağlık arkadaşım..
bunu biliyordum resimde adamın burnu büyüte biliyorsunuz ve daha büsüür süper şeyy
çok güzel bi paylaşım olmuş çok eğlenceli teşekkürler:kirp:
gerçekten çok eğlenceli tşkler (:
gerçekten çok eğlenceli tşkler (:
ders güzel hocam vede eğlenceli:D
harbiden süpermiş yaaa :D:D teşekkürler
çok güzel anlatıyorsun allah razı olsunda ben pek yapamıyorum bunları ..Öğrenmeye çalışıyorum ama inşallah olacak :sasir:
hocam güzel derrsler bunlar . ben bu sitenin 1,5 yıldı takipcisiyim bayadır girmiyordum ama eskilerden kalan yok gibi sanki eski den proflar vardı ama şimdi 20 çalışma izledim ama sağlam bişey bulamıyorum yanlış anlamayın emek elbete önemli ama yazıyorum çünkü bunu eskilerden birileri okusunda biraz hareket gelsin
süper bişi yaa. eller,ine sağlık. saol abicimmm
çok keyifliymiş, teşekkürler.. :D

Yukarı Git