PayPal, "Türkiye’ye Geri Dönüyor" İddialarını Yalanlandı!

PayPal, "Türkiye’ye Geri Dönüyor" İddialarını Yalanlandı!

Paypal, Twitter'dan paylaştığı açıklamayla Türkiye ile ilgili iddiaları yalanladı.

Geçen Haziran ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından lisansı iptal edilen PayPal, Türkiye’deki faaliyetlerini durdurma kararı almıştı. NTV’nin haberine göre şirket Mart 2017’de ‘Cross Border’ (Sınır ötesi) sistemiyle geri dönmeye hazırlanıyor.

Cross Border adı verilen sınır ötesi sistem sayesinde tekrar faaliyetlerine başlayacak olan PayPal, zaman içerisinde de sunucularını Türkiye’ye taşıyacak. Alınan karar, BDDK tarafından da onaylanmış durumda.

Şirket yetkilileri de PayPal’ın Mart 2017’de ülkemizde aktif hale geleceğini onayladı.

Paypal, İddiaları Yalanladı

Paypal, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla "Türkiye'ye Geri Dönüyor" iddialarını yalanladı. Konu ile ilgili Paypal'ın yayınladığı açıklama şu şekilde;

“Yakın zamanda basında çıkan PayPal ile ilgili haberleri gördük. Ancak, şu an PayPal’ın Türkiye’deki faaliyetleri ile ilgili paylaşacağımız yeni bir bilgi bulunmamaktadır.  Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli iznin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.”

Mustafa BÜKÜLMEZ
Hazırladığım ve yüklediğim tüm dersleri deneyip çalıştığını onayladıktan sonra ekliyorum. Çalışmayan kodlar deneyimli kişiler için sorun olmayabilir ama yeni başlayanlar için problemdir. Hem yazılıma gönül vermiş sevgili arkadaşlarıma yardımcı olmak hem daha sonra lazım olduğunda arama süremi kısaltmak için paylaşıyorum.. -- *Bilgi paylaştıkça çoğalır. *Bir mum diğer mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez. Aksine birlikte etrafı daha çok aydınlatırız. -- Lisede Ağ sistemleri ve Yönetimi bölümü Üniversitede de Bilgisayar Programcılığı okudum. Şuanda da Kahramanmaraş'ta olan Gemciler Güven Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasında Bilgi İşlem Müdürü olarak çalışmaktayım. Yaptığım işe ek olarak yine Kahramanmaraş'ta olan 1453 Yazılım firmasının kurucu ortaklarından biriyim. ----- Kişisel Bloğum : https://csharpiledundenbugune.blogspot.com.tr/
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git