Online E-Dergi Yapmak

Bu video dersimizde en kolay yoldan internetteki imkanları kullanarak bir e-dergi yapmayı öğreneceğiz.

Bu video dersimizde en kolay yoldan internetteki imkanları kullanarak bir e-dergi yapmayı öğreneceğiz.

Word belgesini PDF formatına çevirmek için kullandığım programı (doPDF) indirmek için tıklayınız.

  • Etiketler;
Ahmet Biçer
Photoshop, Dreamweaver, Fireworks, Flash, İllustrator ve Muse programlarını biliyor. Web tasarımda HTML ve az da olsa CSS biliyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 7 yıl önce
arkadaşım öncelikle ellerine sağlık gayet güzel anlatmışsın fakat benim birkaç sorum olacak bende şu anda bir ödev nedeniyle e-dergi(online dergi) hazırlamaktayım resimler,arkaplan'a müzik eklemek vb. birçok şeyi öğrendim ama video eklemeyi öğrenemedim,öncelikle video ekleniyor mu ? Ekleniyorsa nasıl eklerim ayrıca resimin üzerindeki adreslere nasıl link veririm.Bilgilendirirsen minnettar olurum .
• 7 yıl önce
Diğer attığım yorum sanırım ulaşmadı yada ben göremiyorum.Öncelikle anlatımın gayet açık ve anlaşılır olduğu için teşekkürler.Ben bir ödev nedeniyle e-dergi'yle(online dergi)'yle uğraşmak durumunda kaldım.Resimler ekleme,müzik ekleme konusunda sıkıntım yok fakat fakat bu dergiye video ekleyebilir miyim ? Resim üzerindeki adreslere nasıl link verebilirim yardımcı olursa minnettar olurum Teşekkürler
• 7 yıl önce
Merhaba duallion, Bu cevap senin için büyük ihtimal çok geç, bu ders 2012 de çekildiği ve benim sanalkurs u takip etmeyi bıraktığım için cevap veremedim kusura bakma :)Sorduğun soruyla ilgiliyse hiç bir bilgim yok :) Eğer video çekmeye devam edersem bununla ilgili Bi video çekeceğim :)

Yukarı Git