Online E-Dergi Yapmak

Bu video dersimizde en kolay yoldan internetteki imkanları kullanarak bir e-dergi yapmayı öğreneceğiz.

Bu video dersimizde en kolay yoldan internetteki imkanları kullanarak bir e-dergi yapmayı öğreneceğiz.

Word belgesini PDF formatına çevirmek için kullandığım programı (doPDF) indirmek için tıklayınız.

  • Etiketler;
Ahmet Biçer
Photoshop, Dreamweaver, Fireworks, Flash, İllustrator ve Muse programlarını biliyor. Web tasarımda HTML ve az da olsa CSS biliyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

arkadaşım öncelikle ellerine sağlık gayet güzel anlatmışsın fakat benim birkaç sorum olacak bende şu anda bir ödev nedeniyle e-dergi(online dergi) hazırlamaktayım resimler,arkaplan'a müzik eklemek vb. birçok şeyi öğrendim ama video eklemeyi öğrenemedim,öncelikle video ekleniyor mu ? Ekleniyorsa nasıl eklerim ayrıca resimin üzerindeki adreslere nasıl link veririm.Bilgilendirirsen minnettar olurum .
Diğer attığım yorum sanırım ulaşmadı yada ben göremiyorum.Öncelikle anlatımın gayet açık ve anlaşılır olduğu için teşekkürler.Ben bir ödev nedeniyle e-dergi'yle(online dergi)'yle uğraşmak durumunda kaldım.Resimler ekleme,müzik ekleme konusunda sıkıntım yok fakat fakat bu dergiye video ekleyebilir miyim ? Resim üzerindeki adreslere nasıl link verebilirim yardımcı olursa minnettar olurum Teşekkürler
Merhaba duallion, Bu cevap senin için büyük ihtimal çok geç, bu ders 2012 de çekildiği ve benim sanalkurs u takip etmeyi bıraktığım için cevap veremedim kusura bakma :)Sorduğun soruyla ilgiliyse hiç bir bilgim yok :) Eğer video çekmeye devam edersem bununla ilgili Bi video çekeceğim :)

Yukarı Git