MySql veritabanından veri silme php ile veri silme

Bu dersimizde bir sayfadan diğerine Öğrencinin numarasını göndererek, nasıl silebileceğimizi anlatacağım.

Bu dersimizde bir sayfadan diğerine Öğrencinin numarasını göndererek, gönderilen numara ile kayıtlı olan öğrenciyi veritabanından nasıl silebileceğimizi anlatacağım. 

Anar Samadov
Rusyada doğdu. Azerbaycan'da hayatına devam ederken Türkiye'ye okumaya geldi. Ege Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Azerbaycanda yaşıyor. Hakkında daha geniş bilgiye <a href="http://www.anarsamadov.net">kişisel blog</a> sayfasından veya <a href="http://www.onlineogren.com">online öğren</a> blog sayfasından ulaşabilmeniz mümkün.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

tüm hocalara emek gösterdikleri için teşekkürler...
hocam birşey soracağım script hazırladım hosta yükledim ancak veritabanı kullanıcı adı ve şifre lazım mysql için scripti hosta atmadan önce yapacağımız değişiklikleri ve hazırlıkları bir video olarak atarsan sevinirim.. aciilll lütfen
Paylaşım için teşekkürler. Ben Listeleme, Ekle, Sil, Düzenleme işlemlerinin hepsini tek ".php" dosyasında yapmak istedim. Silme işleminden sonraki sayfaya git metin kutusuna ilk başta "sayfa.php" yazdım fakat hata verdi. Bende boş bıraktım çalıştı. Yani demem o ki ikinci bir sayfa oluşturmanıza gerek yoktur... Bir tek düzenleme işlemim kaldı.
Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim. Bu teknik 6-7 yıl önce kullanılıyordu. Artık dreamweaver bile çok fazla kullanılmadığından malesef bu konuda yardımcı olamıyorum kusura bakmayın.

Yukarı Git