MSSQL Başlangıç Eğitim Seti

MSSQL Başlangıç Eğitim Seti

Tablo işlemleri, kullanımı, stored procedure, function ve trigger gibi konuları görelim.

Tablo işlemleri, kayıt ekleme, güncelleme, silme, stored procedure'ler, function'lar ve triggerlerîn sıfırdan başlayarak anlatımı, örnekleri, püf noktarı ve kullanım alanları ile hemen hemen bütün herşeyi içermektedir. İlk defa eğitim seti hazırladığım için işin açığı biraz heyecanlıyım. Eksiklerim olabilir. Bunlarıda sizin eleştirileriniz, tavsiyeleriniz ve sorularınızda giderebiliriz diye düşünüyorum.
Ek olarak bu eğitim setini hazırlayabilecek seviyeye gelmemde faydası olan herkese sonsuz teşekkürü borç bilirim.Özellikle her pes etmenin eşiğine geldiğimde bana yardımcı olan, gece gündüz soru sormak için rahatsız edebildiğim ve üniversitede aynı sınıfta olduğum(sınıfı geçmeme de yardımcı olmuştu :) ) M.Fatih DEMİR abime ayrıca sonsuz teşekkür etmem gerekiyor.
Şimdi isterseniz kursumuza başlayalım... Bu dersimiz videolu değildir... Kursumuzun içeriği MSSQL'in (öğrendiğim kadarı ile) başından sonuna kadar herşey...Basitten karmaşıga doğru gideceğiz.
NOT: Bu kursa sadece neyin nasıl yapıldığını değil, sektörde bulunduğum süre boyunca edindiğim kazanımları da sizlerle paylaşacağım.Olması gerekenler, alınabilecek önlemler, karşılacabileceğiniz sorunlar gibi püf noktalarda olacak.
Mustafa BÜKÜLMEZ
Hazırladığım ve yüklediğim tüm dersleri deneyip çalıştığını onayladıktan sonra ekliyorum. Çalışmayan kodlar deneyimli kişiler için sorun olmayabilir ama yeni başlayanlar için problemdir. Hem yazılıma gönül vermiş sevgili arkadaşlarıma yardımcı olmak hem daha sonra lazım olduğunda arama süremi kısaltmak için paylaşıyorum.. -- *Bilgi paylaştıkça çoğalır. *Bir mum diğer mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez. Aksine birlikte etrafı daha çok aydınlatırız. -- Lisede Ağ sistemleri ve Yönetimi bölümü Üniversitede de Bilgisayar Programcılığı okudum. Şuanda da Kahramanmaraş'ta olan Gemciler Güven Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasında Bilgi İşlem Müdürü olarak çalışmaktayım. Yaptığım işe ek olarak yine Kahramanmaraş'ta olan 1453 Yazılım firmasının kurucu ortaklarından biriyim. ----- Kişisel Bloğum : https://csharpiledundenbugune.blogspot.com.tr/
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git