MSN'de Facebook Kullanıcılarını Göstermek

MSN Discovery aracılığıyla Facebook hesabınızda kimler oturumu açtıysa MSN sayfanızda da görünmesini sağlayan basit bir işlem göstereceğim.

Merhaba Arkadaşlar

MSN Discovery aracılığıyla Facebook hesabınızda kimler oturumu açtıysa MSN sayfanızda da görünmesini sağlayan basit bir işlem göstereceğim.

Görünüm:Öncelikle MSN Discovery programını indiriyorsunuz.(İNDİR) Basit bir kurulumu var. Kurduğunuzda MSN'yi baştan çalıştırıyorsunuz.

Görünüm:MSN programının alt kısmında gördüğünüz gibi Discovery programı çıkıyor. MSN'de oturum açmadan ayarlarla oynayamazsınız. Oturum açıyoruz ve Discovery etkin hale geliyor. Aşağıda gördüğünüz gibi Facebook logosu çıkıyor.Facebook logosuna sağ tıklayıp Sing in (Oturum aç) diyorsunuz. Karşınıza Login penceresi gelecek. Bu kısma gerekli bilgileri yazıyorsunuz.. "Uygula" deyip sayfadan çıkıyorsunuz.Ufak Notlar:

[*] Discovery eklentisinde Türkçe dil vardır.
[*] Facebook'da oturum açıp kapatanlar MSN'de uyarı penceresinde çıkmaktadır.
[*] MSN Discovery eklentisinde her oturum açtığınızda reklamlar gelebilir. Bunlar virüs değil, Discovery programının sponsor linkleridir. Programı kaldırdığınızda onlarda gidecektir.
[*] Arda Kazancı arkadaşımızın hazırladığı 'MSN'de silenleri ve çevrimdışı olanları görmek' başlıklı dersine bakıp Discovery eklentisinin farklı özelliklerine de göz atabilirsiniz.

İyi günler...
  • Etiketler;
Emir Topaloğlu
Blog yazarı, Eleştiri Yazarı, Sosyal Platform Uzmanı
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git