Menü Yapımı

Adobe Muse kullanarak şık ve sade menüler oluşturmak hiç de zor değil. Gelin bunu nasıl yapacağınızı hep birlikte öğrenelim.

Merhaba arkadaşlar, Bu dersimizde Adobe Muse'da hazır menülerin nasıl çalıştığını inceleyeceğiz.

Adobe Muse kullanarak şık ve sade menüler oluşturmak hiç de zor değil. Gelin bunu nasıl yapacağınızı hep birlikte öğrenelim.

Öncelikle yeni bir çalışma açıyorum.Web sitemde olmasını istediğim sayfaları Plan bölümünden ekliyorum.Şimdi Anasayfa?ya tıklayarak açıyorum. Ardından sağdaki Widgets Library?e tıklıyorum.Eğer Widgets Library etkin değilse üstteki Window > Widgets Library butonuna tıklayarak aktif edebilirsiniz.Widgets Library bölümünü açtıktan sonra Menu sekmesini açıyorum ve kullanmak istediğim menü türünün (Bar,Horizontal,Vertical) üstüne tıklayıp Mouse yardımıyla sayfama sürüklüyorumSonuç: Sayfama eklediğim menüde PLAN bölümünde oluşturduğum tüm sayfalar bulunmakta.

  • Etiketler;
Mert Hiçyılmaz
1995 doğumlu. Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri üzerine bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Ayrıca geliştirilmekte olan bir restoran pos sisteminin de kurulum ve bakımlarını yapmaktayım. CCTV, Uzak mesafe internet aktarımı, bilgisayar yazılımsal ve donanımsal sorunlar gibi konularda çalışmaktayım. Bölgemizde ki çok sayıda büyük markanın teknik destek ve kurulum hizmetlerini sağlamaktayım.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

teşekkürler

Yukarı Git