Kod Yazmadan Üyelik İşlemleri-3

Bu derste iki yetkiyi baz alarak yönetim paneline giriş sayfası hazırlamayı anlatmaya çalıştım.

Baştan da söylediğim gibi Kod yazmadan üyelik işlemleri ile ilgili 3 ders ekleyecektim. İşte bu da 3. ders. Eminim en çok seveceğiniz derslerden biri olacaktır. Yanılmam inşallah :) Bu derste iki yetkiyi baz alarak yönetim paneline giriş sayfası hazırlamayı anlatmaya çalıştım. Örneğin ilk olarak yönetim sayfasına admin girebiliyorken moder diye yetkilendirdiğim kullanıcı giremiyor. Fakat daha sonra moder ve adminin girdiği makale sayfasındaki yönetim linkine sadece admin yetkisi alan kullanıcılar girebiliyor. Nasıl mı? Dersi izlesek? :) Umarım faydalı bir ders olur.. Yorumlardan anlaşılır zaten :) 

Anar Samadov
Rusyada doğdu. Azerbaycan'da hayatına devam ederken Türkiye'ye okumaya geldi. Ege Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Azerbaycanda yaşıyor. Hakkında daha geniş bilgiye <a href="http://www.anarsamadov.net">kişisel blog</a> sayfasından veya <a href="http://www.onlineogren.com">online öğren</a> blog sayfasından ulaşabilmeniz mümkün.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Hocam mesela bazı linklere üye olmadan göremezsiniz gibi bir şeyi nasıl yapabiliriz
Derslerınız sayesınde dreamweaver hakkında bırcok bılgıye sahıp oldum tsk ederım oncelıkle. Fakat level ı admın olan kullanıcı gırdıgınde dırek yonetım panelı acılırken level ı admın olmıyan normal üye de gırıs yaptıgı zaman baska bı sayfaya yonlendırılebılsın ıstıyorum level ı olmadan . Umarım anlatabılmısımdır yardımcı olursanız cok sevınırım .
tüm hocalara emek gösterdikleri için teşekkürler...
merhaba dersleri izledim ve çok güzel üyelik işlemlerini yapabiliyorum ama üye için profil düzenle sayfası oluşturamıyorum bununla ilgili ders yayınlarmısınız lütfen. sayfada bağlantı oluşturmak istediğimde açık oluşturduğu nedeniyle dreamweaver güvenlik uyarısı verip oluşturmuyor
merhabalar dersleriniz sayesinde dönem ödevimi yapıyorum çok teşekkür ederim. kullanıcı çıkış'ında sorun yaşıyorum çıkışa tıklayınca aldığım hata bir kaç sefer denedim düzeltemedim. http://baskinvar.com/hata.JPG bi sorum daha var. makale -kategori videolarınızıda izledim ve ordan bir anlık mesajlaşma sayfası ( ziyaeyçi defteri vb) gibi birşey yaptım fakat ad soyadı ben üste yazdıyorum onun yerine sadece mesaj kutucuğu olsa ve üye girişi yapann ismi yazsa sayfayı kısıtladm sadece üye girişi yapabilenler görüyor fakat @ .... adlı üye yazdı altada oraya yazdığı içeriği nasıl yapabilirim acaba . ? Şimdiden teşekkür ederim. videolarınız devamını dilerim.
tekrar merhaba hocam ben makaleri sil'i yaptgmda. siliyor fakat şu hatayı veriyor. http://baskinvar.com/hata2.JPG
Hocam buraya kadar çok başarılı bi şekilde eşlik ettim size ve sitemi tamamladım. bu siteyi hosting imize nasıl koyarız şuan localhost ta çalışıyor ? hosting imize koyarken nelere dikkat etmeliyiz? benim gibi biçok kişininde eminim aklında bu sorular vardır. (bnm free bi hostum var oraya komayı düşünüyorum şimdilik...) teşekkürler..
Teşekkür ederim işime yaradı.

Yukarı Git