Kod Yazmadan İnteraktif Flash Uygulamaları

Bu derste Flash Catalyst kullanarak kod yazmadan Flash uygulamaları yapacağız. Bu dersimizde bir Flash siteyi yapıyoruz.

Bu derste Flash Catalyst kullanarak kod yazmadan Flash uygulamaları yapacağız. Bu dersimizde bir Flash siteyi yapıyoruz. 

Hakan Çamoğlu
1983 İstanbul doğumludur. 1999 yılından bu yana web tasarımı/programlama üzerine çalışan Hakan Çamoğlu, halen 2004 yılında kurduğu ajansında işlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda özel eğitim merkezlerinde web tasarımı konusunda eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Vidobu.com kurucu ve ortağıdır. Flash, Dreamweaver ve Captivate konularında Adobe Certified Expert sertifikasına sahiptir. Vazgeçemediği hobileri ise fotoğraf çekmek ve gitar çalmaktır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
Cok yararli bir ders. tesekkür ederim
• 10 yıl önce
Çok yararlı beğenerek izledim. Bir sorum olacak peki dreamweaver çalışmalarımıza flash da yaptığımız küçük bir bölümü alabiliyorduk bu programlada öğle bir şansımız var mı? Bir de flash catalyst ile yaptığımız bir siteyi dreamweaver de yaptığımız bir site kadar kolay yayınlayabilir miyiz? Yardımcı olursanız sevinirim.
• 9 yıl önce
teşekkürler hakan bey...Emeğinize sağlık..
• 9 yıl önce
merhaba hakan bey çalışmalarınızı takip edenlerdenim. flash catalist de ps ai ve from FXG files oluştur menüleri var. peki fireworks dosyaları için hangisini kullanmamız gerekiyor? ps mi, ai mi, yoksa farketmezmi?
• 8 yıl önce
eklediğiniz dersler çok güzel teşekkür edderiz ancak bu sanalkurs forumuyla kimse ilgilenmiyor herhalde acil bi soruma basit bi cewap arıyorum ancak daha önce sorulanlara baktığımda hiçbirinin yanıtlanmadığını gördüm demek ki ben de boşuna konu açtım.adminleeeer nerdesiniiiiz

Yukarı Git