jQuery İle Resim Yakınlaştırma Efekti Yapmak (jqzoom)

Bu dersimizde "jqzoom" eklentisini kullanarak sayfamızdaki belirttiğimiz resimlere yakınlaştırma efektinin uygulanmasından bahsettim. Sözün özü sayfamızdaki herhangi bir resmin herhangi bir kordinatına gelince hemen yan tarafta o kordinatların daha büyütülmüş halini görebiliyoruz.

Merhaba arkadaşlar,

Bu güzel 19 Mayıs sabahı ders hazırlamak oldukça eğlenceli oldu :) Hepimizin 19 mayıs gençlik ve spor bayramını kutluyorum.

Gelelim dersimize :) Bu dersimizde "jqzoom" eklentisini kullanarak sayfamızdaki belirttiğimiz resimlere yakınlaştırma efektinin uygulanmasından bahsettim. Sözün özü sayfamızdaki herhangi bir resmin herhangi bir kordinatına gelince hemen yan tarafta o kordinatların daha büyütülmüş halini görebiliyoruz. Daha iyi anlayabilmeniz için videoyu izlemeniz yeterli :)

Keyifli seyirler arkadaşlarım...Yakınlaştırma Efektinin Demosu İçin Tıklayın.

  • Etiketler;
Mehmet Seven
Aslen Sivaslı olan yazar, İstanbul'da yaşıyor. 3 yıldır Web Programlama ile uğraşıyor. <p>Yaptığı işi severek, isteyerek yapıyor, geleceğini de buna göre şekillendirmeyi hedefliyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

ii günler video açılmıyorda.acaba sorunmu var yoksa benim bilgisayardamı sorun var??
video açılmıyorr.bi baksana bi eklenti felanmı indiricez.flash playerde üklü güncel
Videoda bir sorun yok.Videor yasaklı bir siteden çekılıyor ve haliyle dns ayarı yapmanız gerekli.Bu ayarı yaptıktan sonra videolara erişebilirsiniz.
evet mehmet abi bir videonda daha baktım orda dns değişikliği yapmam gerektiğini gördüm.yaptım ve artık izleyebiliyorum.gerçekten çok teşekür ederim videolarınızda çok güzel bilgilere yer veriyosunuz.sizden eğer biliyosanız bi ricam olucaktı novo slider ve bide bu sliderde misal sola doğru kayıp gidiyo bunlarla ilgili video hazırlayabilirmisiniz?

Yukarı Git