Illustrator'de Dişli Çark Yapımı

Bu çalışma esnasında daire oluşturmayı, altıgen oluşturmayı, çoğaltmayı, kırpmayı, kesmeyi, hizalamayı, renk verme işlemini öğreneceğiz.

Bu dersimizde popüler bir çalışma yapacağız: Dişli çark. Bu çalışma esnasında daire oluşturmayı, altıgen oluşturmayı, çoğaltmayı, kırpmayı, kesmeyi, hizalamayı, renk verme işlemini öğreneceğiz. Umarım işinize yarar.

Siraceddin El
1999 yılından bu yana web tasarımcı olarak yurt içinde ve yurt dışında sayısız projede yer aldı. 2002 yılında Sanalkurs.net'i kuran ekiptendir. Etkinlik.com.tr'nin de kurucularındandır. Girişimci, tasarımcı ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Biraderim iyi günler. Bu zamana kadar çok video ders indirdim, ancak senin gibi düzgün, teferruatlı ve temiz anlatan birini görmedim. Tebrikler.
gerçekten yavaş ve düzgün bir anlatım. Çok rahatlıkla izleyip uyguladım teşekkürler...Diğer uygulamaları anlatan arkadaşlara örnrk olmanızı diliyorum.
eline sağlık hocam gerçekten arkadaşların dediği gibi anlatımın çok iyi, hiç bilmeyen adam bile rahatlıkla yapar.. teşekkürler
[b]Elinize,parmaklarınıza sağlık çok iyi anlatım olmuş, aynısı olmasada biraz farklı şekilde yaptım çokta iyi oldu bu benim için büyük bir gelişme teşekkürler :)[/b]
çok yararlı anlaşılır bir video olmuş tşkler

Yukarı Git