Illustrator'de Çoklu Sayfalar

  • 9.326
  • 18 Nisan 2010

Bu video derste Illustrator CS4 ile birlikte gelen yeni özelliklerden biri olan, çoklu sayfa özelliğini anlatmaya çalıştım.

Bu video derste Illustrator CS4 ile birlikte gelen yeni özelliklerden biri olan, çoklu sayfa özelliğini anlatmaya çalıştım. Program bazı kısımları arkada bırakmış, ama anlaşılırlığı sanırım yeterli. 

Sirac El
1999 yılından bu yana web tasarımcı olarak yurt içinde ve yurt dışında sayısız projede yer aldı. 2002 yılında Sanalkurs.net'i kuran ekiptendir. Etkinlik.com.tr'nin de kurucularındandır. Girişimci, tasarımcı ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Heyecanla beklenen ders geldi sonunda teşekkür ediyoruz sayın Siraceddin EL.Ses, görüntü ve anlatım mükemmel olmuş ellinize dilinize PC'nize sağlık...
Süper olmuş dostum ya uzun süredir sesli ders piyasasında seni görememiştik. Programcıyım ama içimde nedense grafik aşkı peydah oldu :))
güzel ve sade bir dille anlatmışsın siracel abim teşekkürler...
Çoklu sayfalarla çalışma konusunda en rahat program bence Corel Draw :) Her programın birbirinden farklı üstünlükleri vardır muhakkak, illustratorde son dönemlerin gözde programı ama bu çoklu sayfa konusunda bu kadar uğraştırılması tuhaf. Bu arada bu güzel videolu anlatım için teşekkürler... Devamını beklerim :kirp:

Yukarı Git