Illustrator CS4'teki Yeni Özellikler

Bu video dersimizde Illustrator CS4'teki yeni özelliklere değinelim.

Bu video dersimizde Illustrator CS4'teki yeni özelliklere değinelim. 


Ceyhun Akgün
Ceyhun Akgün, özel eğitim kurumlarında Masaüstü Yayıncılık Eğitmenliği yapıyor. Photoshop konusunda çok sayıda seminer ve eğitimlerde ders verdi. Kendisi aynı zamanda tasarımcıların, reklamcıların bir araya gelerek oluşturduğu Greyfurt isimli grubun kurucusudur. Bunların yanısıra ulusal bazda yayınlanan MacLine, Dijital Teknik, PhotoLine, Dijital Arts dergilerinde yazarlık ve editörlük yapmaktadır. <p>Akgün, ayrıca Photoshop, Illustrat DVD Eğitim Setinin de hazırlayıcısıdır. Ambalaj Tasarımı konusunda özel çalışmaları bulunmaktadır. Ceyhun Akgün, Sanalkurs Ailesi içinde bundan böyle yazılarıyla sizlerle olacaktır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 11 yıl önce
bu yenilikler bana çok önemli şeyler gibi görünmedi.Aslında corel draw'un pratik birtakım özelliklerini illustratora kazandırsalardı iyi ederlerdi.Fare ile yakınlaştırıp uzaklaştırma,nokta ekleme gibi..Bana illustrator ile çalışmak sıkıcı geliyor,o nedenle corel draw'un kullanışlı özelliklerini tercih ediyorum.
• 11 yıl önce
Corelci, FreeHandci, ce, ci, bunlar tehlikeli... tasarımcı, uygulayıcı her programı cok iyi bilmek zorunda günümüzde. Hem corel, hem freehand, hem illustrator'ı aynı anda ve iyi derece kullanabilmeli.
• 11 yıl önce
corel güzel tamamda illustratorün ayrı bir yeri var
• 11 yıl önce
bence corel draw daha ii ilustrator bence flash+photoshop+ 1/2 corel birleşiminden oluşuyo
• 11 yıl önce
Illustrator Mukemmel bir şey Ceyhan bey teşekkürler bilgi için
• 11 yıl önce
Bu özellikler çok şey ima etmiyor. bilgisayar ortamında grafik hazırlamak için herşey mevcut, freehand - indesign - coreldraw daha varacakları bir nokta kalmadı. Eğer birgün bilgisayarlar ortadan kalkar başka bir sistem başlarsa veya baskı materyalleri (5.element filmindeki gibi) sesli ve videolu olursa o zaman freehandi bırakabilirim.
• 11 yıl önce
programlar yapabilceklerimizle sınırlı. Freehand, AI, Corel... Önemli olan yetenek. El oğlu paint'te bi tasarım koyar 6 ay kendimize gelemeyiz.
• 10 yıl önce
"Eğer birgün bilgisayarlar ortadan kalkar başka bir sistem başlarsa veya baskı materyalleri (5.element filmindeki gibi) sesli ve videolu olursa o zaman freehandi bırakabilirim." Sonunda benimle aynı fikre sahip olan birini buldum. ha freehand 8 ha mx.

Yukarı Git