HTML 5 ile Web Site Tasarımı (Ders 3)

HTML 5 ile nasıl web sitesi yapılır? Kompozisyonunu kullanarak sizlere basit bir HTML 5 site yapım aşamalarını anlattık.

Merhaba Arkadaşlar,

HTML5 ile web sayfası hazırlama dersimizin 2.sini izlediniz. Html5 web sayfası tasarımı hakkında az çok birşeyler öğretebildik sizlere. Şimdi yenisini çekmiş bulunmaktayım. İnşallah, daha iyi tasarımlar gerçekleştirip sizlere sunacağız.

Bu html5 dersimizde sayfamıza jquery efekti ekleyeceğiz böylece sayfamız daha güzel bir hal alacak. Zaten izlediğinizde sizde göreceksiniz. Efektimizin adı jquery smooth scrolling. Bu efektle butonlara tıkladığınızda sanki mouse?un scroll tuşuyla aşağı çekiyormuşsunuz gibi bir efekt olacak. izleyin görün ve uygulayın.

Beğeneceğinizi umuyorum. Yorumlarınızı da bekliyoruz. Hayırlı seyirler.

  • Etiketler;
Ömer Bozalan
Gümüşhane doğumludur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite zamanında Kocaeli Belediyesi Konservatuarını kazanarak 4 yıl boyunca konservatuarda bağlama, mey, solfej, T.H.M repertuar ve Batı müziği eğitimi aldı. Kocaeli Belediyesi T.H.M korosunda bir çok konsere çıktı. <p>Şu anda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan KO-MEK'te Bilgisayar İşletmenliği, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Tasarımı ve Bilgisayar Bakım Onarım öğretmenliği yapıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git