Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

güzel ders tebrikler..yapabildiğim tek şey:D
Ee bunu media player e uyarla bakalım
ses olmadığı için kısayolları filan söyleyemediğim için ileri seviye yazıyorum ama genel olarak basit bi ders işe yaradıysa sevindim:kirp:
media playere uyarlamak biraz zor olur gibi :)
Arkadaşım sen photoshopta her yaptıgın şeyi bi şeye uyarlıyor musun? Mesela bi top çizdin onu fifa oyununa mı entegre ediyorsun? ben yapmayı gösterdim nerde kullanırsan kullan oda senin bileceğin iş milleti karalamak için yorum yapmayın işine yaramıyorsa izleme geç bu kadar basit.:kirp:
Dostum o zaman başlıkta belirtme media player yapalım diye belirtirken media player arayüzü yapalım olarak belirt şahıslar giriyor ders içerisine media player yapacağım hevesiyle farklı birşeyle karşılaşıyor.Başlıkları doğru belirtin karalanma meselesine gelince bende gerçek emeklere saygı vardır hadi aeo
Başlık düzeltildi.
Ders açıklamasında arayüz yazıyor. Yorum yazmak için yorum yazmayın az bişey de olsa yapıcı olun. Bu arada sağol siracel arkadaşım düzeltmişsin başlığı Allah razı olsun. :kirp:
güzel çalışma
uyarla diyen arkadaşlar adam ne güzel anlatmış işte başlık yüzünden karalamaya çalışmayın eğer entegre etmek istiyosan git c/c++, fstream, bit düzeyinde işlemleri, openal, glut, öğren öyle c# vbasic de componenti koyarak yaptıgın playeri sen yapmıs olmuyorsun zaten adamlar component halinde yapmıs sen sadece hangi dosyayı yürüteceğini seçiyorsun openal öğren efektlerde ekle anlatabildim sanırım birini karalamak çok basit (gerçekten sana ait,componentle kendini kandırmadan) media player yapmak kolay değil :)
Teşekkürler emre_erkanbilgi kardeşim.Yazılımcısın galiba belli ettin kendini :). Ben bu dersleri sadece bilgilendirme amaçlı yapıyorum. İyi yada kötü yorum yazan herkese teşekkür ederim.
çok güzel dergilerde falan yada dawetiye tarzı şeyler yaparken buna benzer şeyler yapılabilir
çok güzel bir ders. layerler nasıl birleştirilir lütfen açıklarmısın kardeşim başarılar eline sağlık:))

Yukarı Git