Google'da Hangi Kelimede Kaçıncı Sıradasınız?

Google'da kaçıncı sırada olduğunuzu merak etmiyor musunuz?

Google'da web sitesinizin kaçıncı sırada olduğunu merak etmiyor musunuz?

Tüm web dünyasının web = Google'a geldiği günlerde işinize çok yarayacak bir site tanıtımı yapmak istiyorum. Google Sıra Bulucu sayesinde sitenizin URL'si (adresi) ve aradığınız kelimeyi yazarak Google'da kaçıncı sırada olduğunuzu görebileceksiniz .

Yalnız belirtmeliyim, ilk 500 siteyi kapsamaktadır.

Siteye gitmek için buraya tıklayın.

  • Etiketler;
H. Kamil Erdoğan
Hamza Kamil Erdoğan, 1978'de Kayseri'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladığı gibi kazandığı Kütahya Dumlupınar İİBF İşletme bölümünde bir sene okuduktan sonra Kayseri Erciyes Üniversitesine yatay geçiş yaptı. Bilgisayar ve elektronik konusundaki başarıları ile çok insana öncülük etmiştir. H. Kamil Erdoğan, Flash, Director ve Delphi biliyor. Sanalkurs'taki Delphi ve Flash derslerini takip ediyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Herhangi bir kelime için sitenizin google, bing ve yandex konumunu öğrenebilirsiniz. Benzerlerinden en büyük farkı sonuç limiti yok. Siteniz bin küsürlerde olsa dahi bunu görebilirsiniz. Ayrıca site ekle bölümü ile sitenizi ekleyerek sizin için günlük sitenizin konumu ile ilgili otomatik rapor hazırlatabilir ve bunları mailinize isteyebilirsiniz. İngilizce ve Türkçe desteği bulunmaktadır. Eğer siteniz bu kelime için daha önce aratılmış ise daha önceki aramalardaki konumu ve ortalama konumunuz ile ilgili grafikler ile bunu size gösterir. Ayrıca çıkan sonucu anında sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Yukarı Git