Foursquare'a Mekan Nasıl Eklenir?

Foursquare'da kendi firmanızın Check-In edilmesi için öncelikle firmanızın mekanlar bölümünde yer alması gerekiyor. Sadece mekanlar için değil,kendi evinizi veya sizin gittiğiniz ama Foursquare'da olmayan mekanları da Foursquare'a ekleyebiliyorsunuz. Hem de onay süreci vs. beklemeden.

Foursquare'da kendi firmanızın Check-In edilmesi için öncelikle firmanızın mekanlar bölümünde yer alması gerekiyor. Sadece mekanlar için değil,kendi evinizi veya sizin gittiğiniz ama Foursquare'da olmayan mekanları da Foursquare'a ekleyebiliyorsunuz. Hem de onay süreci vs. beklemeden.Foursquare'a mekan eklemek için ilk önce Add Venue bölümüne geliyoruz.Ekleyeceğimiz mekanın adını,adresini,sokağını,posta kodunu ve ülkesini yazdıktan sonra haritadan mekana en yakın noktayı veya mekanın bulunduğu noktayı seçiyoruz.Alt tarafta ise eğer mekana ait Twitter adresi ve telefon varsa ekliyoruz.Onun altından ise mekana uygun kategoriyi seçip bitiriyoruz.Sonuç:

  • Etiketler;
Mert Hiçyılmaz
1995 doğumlu. Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri üzerine bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Ayrıca geliştirilmekte olan bir restoran pos sisteminin de kurulum ve bakımlarını yapmaktayım. CCTV, Uzak mesafe internet aktarımı, bilgisayar yazılımsal ve donanımsal sorunlar gibi konularda çalışmaktayım. Bölgemizde ki çok sayıda büyük markanın teknik destek ve kurulum hizmetlerini sağlamaktayım.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git