Fotoğraf Temizleme ve Gerçekçi Dövme Yapma

Bu uygulamalı dersimizde bir fotoğraftaki yazıların ve gereksiz alanların nasıl temizlendiğini ve nasıl gerçekçi bir dövme yapabileceğimizi göreceğiz.

Bu uygulamalı dersimizde bir fotoğraftaki yazıların ve gereksiz alanların nasıl temizlendiğini ve nasıl gerçekçi bir dövme yapabileceğimizi göreceğiz.Dersi HD kalitesinde de izleyebilirsiniz.

  • Etiketler;
Abdullah Tekin
PHP, Ajax ve JQuery'e son derece hakim bir programcı olarak bazı firma ve kuruluşlara aşağıdaki konular dahilinde freelance olarak hizmet veriyor: - Daima web standartlarını, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve güvenlik önlemlerini içeren projeler gerçekleştirmek, - Tasarımı yapılmış web sitelerini kusursuz bir şekilde web'e uyarlamak, - Özgün ve kodları kendisi tarafından yazılabilen PHP+Jquery+Ajax destekli modüller hazırlamak - Web stratejileri oluşturulması, - Web dahilinde sistemler kurmak, - Kontrol panelleri hazırlamak, - Hızlı, kullanılabilir, erişilir ve güvenliği üst düzeyde olabilecek web siteleri alt yapısını oluşturmak. İçerik Yönetim Sistemi (CMS), Haber Sistemi, E-Ticaret ve Okul Yönetim projelerini içine alan PHP konusundaki birikimlerini burada Sanalkurs.net üyelerine aktarıyor ve aynı zamanda Sanalkurs'un yazılım altyapısını şu an en üst düzeye taşımak için gece gündüz kodlarla boğuşuyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 9 yıl önce
Merhaba, benim bir problemim var rica etsem yardımcı olur musunuz? Problemim şudur: Ben fotoğraftaki yazıyı temizlemek için Polygonal Lasso tool ile yazının etrafını çizip klavye aracılığıyla del ve enter tuşlayarak siliyordum, ama şu an nedense silinmiyor. Sanırım farkında olmadan ayarları karıştırdım. Nasıl düzeltebilirim acaba? İnşallah en kısa zamanda cevap verirsiniz...
• 9 yıl önce
Photoshop ayarlarınızı resetleyin, yani orjinal konfigürasyona alın. Bunu yapmak için Window menüsü içinden Reset Workspace seçeneğine tıklamalısınız. PS CS5 içerisinde şu adımı takip edebilirsiniz: [b]window -> workspace -> reset design[/b] Kolay gelsin.
• 9 yıl önce
teşekkür ederim ama Malesef yine olmadı.

Yukarı Git