Flash Web Site Yapımı

Flash Kullanarak Tamamı flash web site nasıl yapılır link nasıl verilir, bunları anlatmaya çalıştım.

Flash Kullanarak Tamamı flash web site nasıl yapılır link nasıl verilir, bunları anlatmaya çalıştım. Menü oluşturmayı üzerine tıklayınca o menünün ait olduğu sayfa açılması nasıl yapıldığını gösterdim. Basit ana hatları ile bir flash site bu şekilde yapılabilir. 


H. Kamil Erdoğan
Hamza Kamil Erdoğan, 1978'de Kayseri'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladığı gibi kazandığı Kütahya Dumlupınar İİBF İşletme bölümünde bir sene okuduktan sonra Kayseri Erciyes Üniversitesine yatay geçiş yaptı. Bilgisayar ve elektronik konusundaki başarıları ile çok insana öncülük etmiştir. H. Kamil Erdoğan, Flash, Director ve Delphi biliyor. Sanalkurs'taki Delphi ve Flash derslerini takip ediyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Güzel Payaşım Buradaki amaç Sayfalama mantığı olmalı teşekkür ediyorum ...
Başlangıç için iyi bir ders teşekkürler
arkadaş yıllardan beri yapamıyorum dediğim flash site yapmak bumuymuş ?
Yaaa işte bukadar kolay ... bende 3 sene önce yapmıştım bu dersi siteye koymak bugüne nasip miş :)
saolun beyler
Yıllardır html ile birşeyler tırmalamaya çalıştım. Ancak günümüz şartlarında html ilkel kaldı artık.Burdaki ustalardan bir şeyler öğrenmek nasip olursa ne mutlu bana.Bu ders ve tüm dersleriniz için teşekkür ederim.
ustaya saygılar.
Teşekkürler hocam :gul:
Teşekkürler hocam :gul:
kolay anlatımlarınız için teşekkürler.....
merrhaba!..flash ta türkçe ve ingilizce iki sayfa nasıl hazırlanır?.. daha doğrusu ingilizce sayfayı nasıl yerleştirmemiz gerekir?..teşekkürler!
ebru hanım. aynı flash sayfadan birde ingilizce hazırlayacaksınız. girişe ingilizce türkçe diye iki link koyacaksınız. tr seçerse tr olan flashlı siteyi ingilizce seçerse ingilizce olana link vereceksiniz.
ya ben linkten indiremiyorum , hata veriyor. yardımcı olun lütfen...:uzul:
hocam ellerinize sağlık ama ben videoyu izleyemiyorum yani bende video penceresi çıkmıyor..çeşitli tarayıcılarda denedim flashıda güncelledim ama..?yardımcı olursanız sevinirim..
hocam iyi günler ben videonuzu izleyemiyorum video ekranı gelmiyor önüme flashın son sürümünüde yükledim ama yine açılmadı?yardımcı olusanız teşekkür ederim..
video sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yukarı Git