Flash'ta Yapboz Oyunu Yapma

Bu video derste Flash kullanarak yap boz oyunu yapmayı öğreniyoruz.

Bu video derste Flash kullanarak yap boz oyunu yapmayı öğreniyoruz. Ayrıca Flash uygulamalarda nesnelerde taşınabilme özelliği için küçük bir adım da atmış olacağız. Videolu dersi izleyerek alttaki yapboz oyununa benzer çalışmalar yapabilir ve resimlerinizi değişik şekillerde parçalayarak etkileyici ve zor yapbozlar yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkte indireceğiniz dosyanın içinde EXE olarak anlatım videosu, FLA ve SWF dosyası yer almaktadır. İyi çalışmalar.


Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Harika bir ders ellerine sağlık dostum aslında herşey mantıkta bitiyor bana göre ...
Teşekkür ederim.
bağlantıda bir problem yok çalışıyor.:kirp:
ders flash 8' de hazırlandı. Flash 5 de de yapılabilir olması gerekiyor.
ya arakadaşlar bana puzzle yapımında yardımcı olurmusunuz yarına kadar yetiştirmem lazım
ya bu çok güzel site bende bilişim teknolojileri bölümünde okuyorum bu site bana çok yardımcı oluyor tesekkür ederim:D:gul::D:gul::kirp::-dusun:
yavaş yavaş ilerliom bi tane oyun yaparsam reklam olarak bu siteyi göstercem çok işime yaradı
merhaba ben bunu ödev olarak aldım da.dediğinizi yaptım kodlar da hiçbir problem yok ama çalıştığında mesela t1 in h1 in üzerine gelmesi gerekirken gelmio.bunu bana bi açıklarmısın.
merhaba ama ben bu oyunu yapamadım acaba bana örnek oyunlar varsa yolluya bılırmısın şimdiden teşekkür ederım okudugunuz için
ben bunun yapilişini nereden öğrenebilirim çünkü erişim engellenmiş
slm arkadaşlar benım puzzle yada yapboz gibi oyun hazırlamam lazım bu fınale buyuk bı etkı yapcak yanı benım iiçn cok önemlı.acaba yardımcı olabılırmısınız elınızde bunula ılgılı örnekler varmı. bıraz acıl cvp beklıyorum
arkadaşlar bana bu puzzle ın yapılışı ile ilgili örnekler lazımlar elınızde yapılmış puzzle örnekler varmı bu benım için çok önemlı çunkü bu fınal ödevım yardım edersenız çok sevınırım
dosyaları indiremiyorum :( lütfen bana yardım edin ...
merhabalar,öncelikle bu harika site için tüm emek verenlere teşekkür ediyorum. ben puzzle oyununu anlatımdaki gibi yaptım çokta güzel oldu. fakat tek sorunum resim tamamlanınca çok az bazı yerlerde kalıbın çizgilerini görüyorum. ve her seferinde farklı yerlerde oluşuyor çizgiler sizinki gibi resim tam birleşmiyor yani. bunun nedeni nedir acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
süper bi siye yha.. Bilişimle ilgilenen herkes için yararlı :kirp:
mükemmel bi çalışma sağolasın hocam
sıkıştırılmış dosya bozuk :agla:
evet sıkıştırılmış dosya bozuk nerden ulaşabiliriz bu dosyaya
ya bu dosyaya ulaşmıyorum yardımcı olabilirmisinnizzzz
Merhaba. bu yapbozda hepsini yerleştirdikten sonra kullanıcıya başardın yazısı çıkartıp ve süre ekleyip süre bittiğindede tamamlayamadıysa tekrar dene bildirimi nasıl verebiliriz?

Yukarı Git