Fireworks'te Wordpress tasarımı yapalım

Fireworks ile Wordpress için web tasarımı yapıyoruz. Wordpress yapısına uygun bir blog tasarımı hazırlamaya ne dersiniz?

Fireworks ile Wordpress için web tasarımı yapıyoruz. Wordpress yapısına uygun bir blog tasarımı hazırlamaya ne dersiniz? 

Orhan Karcı
2006 yılında Endüstri Sistemleri mühendisliğini kazandıktan sonra okuduğu alan dışında Web tasarım & Programlamayla tanışmıştır. ve bu alanlarda çeşitli çalışmaları devam ettirmektedir. Hala Endustri Sistemleri Mühendisliği 3. sınıfında akademik hayatını sürdürmektedir. <p>Ağırlıklı olarak kullandığı programlar Fireworks,Dreamweaver,Flash ve Photoshop'tur. Ayrıca Wordpress'e ekstra bir ilgisi ve sempatisi bulunmaktadır. Özellikle Wordpress temaları ve kodlarıyla yakından ilgilenmektedir. <p>İş ve akademik hayatı dışında spor yapmaktan (özellikle tenis ve futboldan) hoşlanır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Tebrikler Güzel Çalışma olmuş.
harıka tesekkurler
Bir de bunun kodlaması var hocam :)
Ders için teşekkürler ama tasarımdan yana pek sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum tasarımı herkes yapıyor bu şekilde fakat dilimleme ve kodlamaya dökmeye gelince herkes tıkanıyor.Basit tasarımlardan ziyade gelişmiş bir adet sanalkurs teması tasarlanırsa herkes çok büyük yol katedecek diye düşünüyorum.
wp ye ya da joomlaya her neyse artık ps de fw de tema yapmak çok kolay.... önemli olan temayı xhtml ve css olarak export etmek... bunu anlatsanıza... artık baygınlık geldi tasarımdan...
Tekir'e katılıyorum bunları yapmak çok kolay daha iyilerinide yapabiliriz tema olarak temada sıkıntı yok bunun dersinede gerek yok buraya gelen herkes 3 aşağı 5 yukarı bunları zaten biliyodur. her sitede görmekte mümkün bunları ders diyerek şişirmeye gerek yok. Sanalkurs olarak fark yaratmanız için daha iyileri olmalı,bunu css e nasıl export edeceğiz bize o lazım :D
evet bu işi yapanların aldığı ücretler gayet yüksek... hem yaptırmak için yabancı sitelere muhtaç oluyoruz. yapabildiğimiz ise basit css oynamaları ya da imajları değiştirmek... bunu daha fazla geliştirebilmek için de sizin tasarımdan ziyade koda dökmeyi anlatmanız gerek...
teşekkürler
fireworks to css :http://www.sanalkurs.net/fireworksten-cssye-aktarmak-png-to-css-5659.html işinizi görebilirç
Kardeş ben bunu eğitim olarak görmüyorum daha önce yaptığını kopyala yapıştır yaptın okadar bunun neresi eğitim ben öyle set hazırlarım eğitim diye yutururum şahsen ben hiç bşi anlamadım anladığım tek şey kopyala yapıştır.
Bunları yapmak kolay, html ve css'e giydirmekde kolay, asıl ders verilmesi gereken konu bunu wordpess'e nasıl kullanılabilir hale getirmek lazım.. Yapılan derslerin sadece tasarım süreçleri anlatılmış, asıl önemli olan konu atlatılmış, haliyle bu tasarımı wordpess'de kullanamıyoruz çünkü asıl öğretilmesi gereken iş öğretilmemiş..
Çok saol hoca emeğinize sağlık
Onları öğretirlerse bunu herkez öğrenip yapmaya başlarsa bu işi yapanlar taşmı yicek bir site 5 10 bin tl satılamayacak sektörlerini koruma altına alıyorlar akıllıca yaklaşıyorlar aslında web tasarım işleri çok kolay basit ancak bilince basit bilmeyince çok zor türk tasarımcılar web dizaynırları hiç bir zaman internet dünyasına katkı yapıldığı nerde görülmüş ne varsa yabancılarda var hiç burada yalvarmayın arkadaşlar açın youtubeyi orda herşey var bizim türk tasarımcılar anlatmazlar küçük olsun benim olsun duygusu olduğu sürece kimse sırrını vermez zaten interneti türkler icat etseydi bu kadar gelişmezdi bu üzülücek bir durum düşünsenize wordpress bir amerikalı yazmış bir türk değil demekki bu işin içinde bir iş var koskoca türkçe googleda arama yaptırınca tek bir sonuç çıkmıyorsa bunu kendilerine sakladıklarını söyleyebiliriz ben centos konusunda uzmanlığımı youtubeden yaptım yoksa hala windows server 2008 kullanacaktım neyseki youtube var

Yukarı Git