Facebook'ta Duvarınızı Paylaşımlara Kapatma

Facebook'ta istenmeyen paylaşımlara karşı Facebook duvarınızı kapatmayı anlatmaya çalıştım.

Facebook'ta istenmeyen paylaşımlara karşı Facebook duvarınızı kapatmayı anlatmaya çalıştım.

Zaman zaman Facebook duvarımızda istenmeyen zararlı bağlantılar paylaşılıyor veya kişisel sebeplerden dolayı duvarımızı paylaşımlara kapatmak istediğimiz zamanlar oluyor. Şimdi Facebook duvarınızı paylaşımlara karşı nasıl kapatabileceğinizi anlatmaya çalışacağım

İlk olarak Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz,anasayfada iken sağ üstteki ayarlar ikonuna tıklıyoruz ve açılan menüden "Gizlilik Ayarları" seçeneğine tıklıyoruz.

Açılan sayfada sol tarafta bir menü olacaktır. Menüden "Zaman Tüneli Ve Etiketleme Ayarları" seçeneğine tıklıyoruz. Karşımıza gelen sayfada çeşitli ayarlar göze çarpacak'tır. Biz ise en üstte bulunan "Zaman tünelime kimler bir şey ekleyebilir?" bölümündeki "Zaman tünelimde kimler paylaşımda bulunabilir" seçeneğiyle ilgileneceğiz.

"Zaman tünelimde kimler paylaşımda bulunabilir" seçeneğinin karşısındaki "düzenle" butonuna tıklıyoruz ve seçili olan "Arkadaşlar" durumunu "Sadece Ben" olarak değiştiriyoruz.

Evet, bundan sonra zaman tünelinizde sizden başka hiç kimse paylaşımda bulunamayacaktır..Bu durumu tekrar düzeltmek için de yeniden Arkadaşlar seçeneğini ayarlayarak duvarınızı yeniden paylaşıma açabilirsiniz.

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git