Excel'de Sabit Sayfa Başlıkları Yazdırma

Excel'de uzun yazılarnınızın olduğu bir çalışma sayfası içerisinde yada bir hesap çizelgesinde 1. sayfada veya belirlemiş olduğunuz bir satırdaki BAŞLIKLARI hersayfada otomatik olarak yazdırabilmek için ne yapmamız gerekiyor?

Excel'de uzun yazılarnınızın olduğu bir çalışma sayfası içerisinde yada bir hesap çizelgesinde 1. sayfada veya belirlemiş olduğunuz bir satırdaki BAŞLIKLARI hersayfada otomatik olarak yazdırabilmek için çalışma sayfası içerisinde iken;

- SAYFA DÜZENİ Menüsünden BAŞLIKLARI YAZDIR kısmına tıklıyoruz:- ÜSTTE YENİLENECEK SATIRLARkısmında yanda bulunan kutucuğu tıklıyoruz:- Yazdırmak istediğimiz başlıkların bulunduğu hücreyi tıklıyoruz ve ENTER tuşuna basıyoruz.- Tamam Tuşuna basıyoruz ve artık her sayda BAŞLIKLARIMIZ otomatik olarak yayınlanacaktır.İptal etmek için

Yine aynı şekilde Başlıkları yazdır kısmına geliyoruz ve üstte yenilecenek satırlar kısmında bulunan ifadeleri SİLdiyoruz ve TAMAM tuşuna basıyoruz.

  • Etiketler;
Bilal Özdemir
Aslen Eskişehirli olan yazar 2006 Yılından bu yana ticari bir firmada İdari İşler Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

çok işime yaradı teşekkür ederim güzel bir anlatım
:-dusun:
:gul:
Çok kullandığım bir iş için çözüm üretmişsiniz. Elinize, Gönlünüze sağlık.
yorumlarınız için teşekkürler faydalı olduğuna sevindim!
teşekkür ederim yorumlarınız için

Yukarı Git