C++'da Yapıcı Fonksiyon Aşırı Yükleme (Ders 40)

Bir önceki dersimizde fonksiyon aşırı yükleme konusuna giriş yapmıştık. Bu dersimizde fonksiyonları aşırı yükleme konusuna devam ediyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,

Bir önceki dersimizde fonksiyon aşırı yükleme konusuna giriş yapmıştık. Bu dersimizde fonksiyonları aşırı yükleme konusuna devam ediyoruz. Yapıcı bir diğer adıyla kurucu fonksiyonları aşırı yüklemeyi anlatmaya çalıştım bu dersimizde. Konuyla ilgili örnekler çözdükten sonra varsayılan argüman geçirme konusuna dalıp onunla da ilgili 2 örnek çözdükten sonra C++'da fonksiyonları aşırı yükleme konusunu tamamen bitirdim diyebilirim. Bundan sonraki videomuz uzun zamandır bazı arkadaşların beklediği C++ operatörlerin aşırı yüklenmesi ile ilgili video olacak.

Bir sonraki görsel dersimizde görüşmek üzere..

İyi seyirler.

  • Etiketler;
Muhammed Mastar
1990, İstanbul doğumlu. Ortaöğrenim ve liseyi İstanbul'da tamamladı. Şu anda Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve aynı zamanda Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünde okuyor. <p>C, C++, C# dillerini biliyor (öğrenmeye de devam ediyor) ve Adobe ürünlerini aktif olarak kullanabiliyor. SEO konusunda da bilgi sahibidir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git