Blog Tasarımını Yazılıma Aktarmak (Ders 2)

Yaptığınız bir tasarım sadece HTML-CSS olarak kalmasın.. Gelin biz tasarımınızı hazır sistem olan DLE ile işlevsel hale getirelim..

Yaptığınız bir tasarım sadece HTML - CSS olarak kalmasın.. Gelin biz tasarımınızı hazır sistem olan DLE ile işlevsel hale getirelim.. Hem DLE'nin esnekliğini, hem de tema entegre etmenin kolaylığını bu videoda öğrenelim.. Tasarım olarak Sıfırdan Blog Tasarımı adlı videomda hazırlamış olduğum Enaxi Blog temasını DLE'ye uyarlamayı gösterdim.. DLE (Data Life Engine CMS) içerik yönetim sitemi PHP üzerinde yapılmış en hızlı CMS sitemlerindendir. Rusların Wordpress'i de diyebiliriz DLE için :) Kolay gelsin. 

Tayfun Erbilen
Hakkında bilgi yakında zamanda eklenecektir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Ellerine Sağlık,Sayende Scripte Tasarim Entegre Etmeyide Ögrendik :))
Sayende Scriptlere Tasarim Giydirmeyide Ögrendik Tesekkürler :)
Wordpress de yapamam sanıyordum ama DLE de olayın mantığını çözünce onuda yaptım.Çok sağolun.Teşekkürler.
Wordpress te yapamadım. main dosyasını bulamadım. yada onun yerine hangisine yapmam gerekiyorsa ona. Mail adresim ermanglc@hotmail.com lütfen biri yardım etsin. şimdiden teşekkürler.
[b]Tayfun Abi Ben Bu DLE yi Kuramadım Tablo Oluşturmamı İstiyor PhpMyadmin'den Bir Yardımcı OLabilirmisin.. Teşşekür Ederim. [/b][b][ Çok Rica Ediyorum Gece Gunduz Ugrasıyorum Bu Dili Kavramak İçin][/b]
[b]ya lütfen bir kişidemi bilemiyor yardım istiyorum[/b]
Merhaba karaadam, yapman gerekenler basit. Script dosyalarını ftp ana dizinine attıktan sonra bir veritabanı oluşturacaksın phpmyadminden. Daha sonra siteadi.com/install.php çalıştırarak kuruluma başlayacaksın. Sana kurulumda mysql bilgilerini soracak, bunları doğru girdiğin taktirde o sql kodlarını kendisi oluşturup veritabanında açıcaktır.
[b]abi ben sana nasıl ulaşabilirim mesajların dolu mesaj atamıyorum ya ufak bir yardım istecektimde[/b]
yeni birseyler yapmaya calisiyorum ama gercekten süper.
eline sağlık
bu değerli emek ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. saygılarımla.

Yukarı Git