Bir Blog Scripti Yazma - Bölüm 3

Bir Blog Scripti Yazma projesinin 3.videosu hazır! Bu videoda yavaş yavaş yönetim panelimizi yazmaya başladık. Ve kategori ekleme, kategori düzenleme, kategori silme gibi işlemlerimizi uyguladık.. Yararlı olması dileğiyle 55 dakikalık videoda keyifli izlemeler :)

Bir Blog Scripti Yazma projesinin 3.videosu hazır!

Bu videoda yavaş yavaş yönetim panelimizi yazmaya başladık.

Ve kategori ekleme, kategori düzenleme, kategori silme gibi işlemlerimizi uyguladık..

Yararlı olması dileğiyle 55 dakikalık videoda keyifli izlemeler :)

  • Etiketler;
Tayfun Erbilen
Hakkında bilgi yakında zamanda eklenecektir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 9 yıl önce
Tayfun bey iyi hoş yapıyorsunuz sitenizde kendinize yapıyorsunuz. İsterseniz 1 sonraki derslerinizde biraz anlatmayı deneyin sadece yazmayı değil. Burada önemli olan orta seviye arkadaşlara bir şeyler öğretmek. Gösteriş olmamalı yaptığımız işler.
• 9 yıl önce
Anlamaya gönlü olan herkesin anlayabileceği bir video. Daha diyecek birşeyim yok :)
• 9 yıl önce
Benim fikrim arkadaşımız eğer 1 saate yakın bu videoyu anlatmışsa, gösteriş için yapmamıştır diye düşünüyorum. Biraz daha olumlu düşünürsek iyi olur. Ders anlatan arkadaşlarımızın şevkini kıracak şekilde yorumlardan lütfen uzak duralım.
• 9 yıl önce
Hayır hayır! Sanırım yanlış anlaşıldım ben burada Tayfun gibi gelecek vaat eden bir arkadaşın sadece biraz daha dikkat etmesi gerektiğini anlatmak istedim . Elbetteki gösteriş değildir fakat burada önemli olan videoyu video çekmek için değil gelecek nesle bir şeyler katmak amaçlı olmalı. Yinede söz konusu şevç kırmak değildi ve insanlar her zaman eleştirilere açık olmalı başkaların görüş acısında da bakabilmeli diye düşünüyorum. Zira ben burada yanlış olan bir şey göremedim .
• 9 yıl önce
Yusufo Arkadaşım sen ekrandia yazılanları takip etmiyorsun galiba eğer takip edersen dersin başından sonuna kadar çok rahat bir şekilde anlarsın benim ingilizcem 0 dır ingilizce php derslerini izliyorum ve görsel olarak kendi kendime bugüne kadar bir çok şey öğrendim Birde şu mesele emeğe saygı duymayı artık öğrenin eğer biri bu dersleri size parayla satsa o zaman yıkıcı eleştiri yapabilirsiniz fakat karşığı olmadan sadece bizim 1 kere ya teşekkür yada allah razı olsun dememiz gerek ve eğer daha fazlasını biliyorsak da yapıcı eleştiri yapmamız gerek 2003 ve 2011 yılları arasında halen daha devam etmekte olan bir yardım sitesinin yöneticilerinden biriyim.
• 9 yıl önce
Değerli arkadaşım sanırım bizler birbirimizi anlamakta güçlük çekiyoruz. Benim Anlatmak istediğim asıl nokta yapmış olduğumuz emek harcadığımız bir işin en azında burada dersleri izleyen arkadaşlara bir şeyler öğretmesi gerektiğini düşünüyorum. Elbetteki bir insana eleştirisel yaklaşmak için bilgi birikimin yeteri seviyede olması şart . + Saygısızlık yaptığımız düşünmüyorum . Sadece bir eleştiriydi benim ki tecrübelerime dayanarak bir kaç küçük tavsiyede bulundum fakat bunu sağa sola çekmenin bir manası yok .
• 9 yıl önce
sadece bir teşekkür ve bilgi paylaşımı amaçlı hazırlanan derste gösterişe dikkat etmek en son yapılacak iştir heralde. gösteriş yapmak hakkıdır fakat bu hakkını kullandığını bende düşünmüyorum. Ellerine sağlık Başarıların devamını dilerim.
• 9 yıl önce
Tartışma noktasındaki başka yorumlar onaylanmayacaktır. Eğer teşekkür etmek, videoda anlatılan dersle ilgili konulara açıklık getirecek bir izah yapmak, soru sormak gibi bir amacınız yoksa lütfen yazmayınız.

Yukarı Git