Adobe Flash Player çökme sorunu!

Son Adobe Flash güncellemesinden sonra sürekli çökme sorunu yaşayanlara çare Mozilla'dan geldi.

Son Adobe Flash güncellemesinden sonra sürekli çökme sorunu yaşayanlara çare Mozilla'dan geldi.

Bilgisayarda çalışırken bazen "Adobe Flash" bas bas bağırmaya başlar: "Beni güncelle! Beni güncelle!" diye ve siz bundan kurtulmak için illa ki güncellersiniz. İşte bu son güncellemeden sonra (Flash 11.3) sık sık Adobe Flash çökme sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm yine Mozilla'dan geldi.

Aşağıdaki ilgili linkte önce mevcut sürümden kurtulmak için size bir Uninstaller indirmeniz gerektiğini söylüyor, bunu indirip kapatmamız gereken açık bir tarayıcımız varsa kapatıyoruz. İşlem sonunda 11.2 versiyonunu download edip gönül rahatlığı ile sörf yapıyoruz.

http://support.mozilla.org/en-US/kb/flash-113-crashes#w_step-1-uninstall-flash-11-3

  • Etiketler;
Abdullah Tekin
PHP, Ajax ve JQuery'e son derece hakim bir programcı olarak bazı firma ve kuruluşlara aşağıdaki konular dahilinde freelance olarak hizmet veriyor: - Daima web standartlarını, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve güvenlik önlemlerini içeren projeler gerçekleştirmek, - Tasarımı yapılmış web sitelerini kusursuz bir şekilde web'e uyarlamak, - Özgün ve kodları kendisi tarafından yazılabilen PHP+Jquery+Ajax destekli modüller hazırlamak - Web stratejileri oluşturulması, - Web dahilinde sistemler kurmak, - Kontrol panelleri hazırlamak, - Hızlı, kullanılabilir, erişilir ve güvenliği üst düzeyde olabilecek web siteleri alt yapısını oluşturmak. İçerik Yönetim Sistemi (CMS), Haber Sistemi, E-Ticaret ve Okul Yönetim projelerini içine alan PHP konusundaki birikimlerini burada Sanalkurs.net üyelerine aktarıyor ve aynı zamanda Sanalkurs'un yazılım altyapısını şu an en üst düzeye taşımak için gece gündüz kodlarla boğuşuyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

sürekli kullanıyorum ancak bende daha hiç çökmedi
evet böyle bir sorun var , paylaşım için tşkler

Yukarı Git