3D Slider Eklentisi

Cu3er Post Eklentisi ile flaş geçişleri yapabilirsiniz.. Seçtiğiniz bir kategoriden En son yazdığınız yazıları anasayfada gösterebilirsiniz. Cu3er Post eklentisi göze hitab eden ve hoş bir eklenti..

Cu3er Post Eklentisi ile flaş geçişleri yapabilirsiniz.. Seçtiğiniz bir kategoriden En son yazdığınız yazıları anasayfada gösterebilirsiniz.
Cu3er Post eklentisi göze hitab eden ve hoş bir eklenti..Bu eklentiyi wp-admin'de eklentinin ayarlarından özelleştirebilirsiniz.

Eklentinin kurulumu:

İndirmiş olduğunuz "cu3er-posts-elements" adlı .zip dosyasını klasöre çıkartın ve "wp-content/plugins" dizine fırlatın.. Ardından eklentiyi panelden aktif edin.. Son olarak şu kodu:


<?php  if ( function_exists(?install_cu3er?) ) { install_cu3er(); } ?> ?>temanızın index.php dosyasında uygun bir yere yerleştirin.

[*] Demo için buraya bakınız.

[*] Eklentiyi buradan indirin.

Kolay gelsin :)
  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
Bu dediğiniz "cu3er-posts-elements" eklentiyi bulamadım.Wordpress sayfasında sadece kod var.Lütfen yardımıcı olurmusunuz?
• 10 yıl önce
Dediğiniz eklentiyi bulamadım.Lütfen yardımıcı olurmusuz..
• 10 yıl önce
[url=http://hotfile.com/dl/62532158/9db5e2a/cu3er-post-elements-0.5.1-tr.zip.html]bu adresten[/url] indirip kullanabilirsin.Sorun Yaşarsan yardımcı olurum.Detaylı bir dersini de eklemeyi düşünüyorum.

Yukarı Git